Kancelářská židle ALFA 720

Kancelářská židle ALFA 720

Otočná kancelářská židle ALFA 720 je představitelem evropské kategorie nižší střední třídy. Jedná se o uživatelsky jednodušší typ židle, který však splňuje veškeré standardy kvality, které jsou na ni kladeny. Židle je výškově stavitelná, osazená na plastovém kříži, s kolečky. Ergonomicky tvarovaná zádová opěrka a celoplastové područky, jsou přes kovové osázení upevněny do konstrukce židle. Mechanika židle je kloubového typu umožňující individuální nastavení záklonu zádově opěrky. Konstrukce sedáku i zádové opěrky je opatřena moderní lehčenou polyuretanovou pěnou (PUR). Čalounění je provedeno kvalitní látkou v černé barvě s certifikovanou životností.

Celkový vzhled, funkčnost a design židle ALFA 720, vytváří výbornou vyváženost mezi poměrem cena a kvalita.

Pro více informací volejte +420 724 771 003 nebo pište na hlc@hlcoffice.cz


Kancelářská židle ALFA 730

Kancelářská židle ALFA 730

Do evropské kategorie střední třídy, se svými funkcemi řadí kancelářská židle ALFA 730. Židle je výškově stavitelná, má kvalitní plastový kříž osázený kolečky a plně synchronní mechanika umožnuje aretaci v pěti polohách. Mechanika židle ALFA 730 je speciálně vybavena bezpečnostním antišokovým systémem, který zabranuje samovolnému navrácení zádové opěrky při odjištění funkce naklápění.

Samozřejmostí u této židle je výšková stavitelnost zádové opěrky a područek a také nastavení tuhosti mechanismu s ohledem na požadavek uživatele. Konstrukce sedáku i zádové opěrky je opatřena moderní lehčenou polyuretanovou pěnou (PUR). Čalounění je provedeno kvalitní látkou v černé barvě.

Pro více informací volejte +420 724 771 003 nebo pište na hlc@hlcoffice.cz


Kancelářská židle ALFA 740

Kancelářská židle ALFA 740

Vlastnosti a design kancelářské židle ALFA 740 posouvají tuto otočnou židli o třídu výš, než jsou ostatní kancelářské židle. ALFA 740 je výškově stavitelná židle, která je vybavena kvalitním plastovým křížem osázeným kolečky, plně synchronní mechanikou, která umožnuje aretaci v pěti polohách a tato mechanika je zároveň vybavena speciálním antišokovým systémem, který zajišťuje zabránění samovolnému vrácení zádové opěrky při odjištění funkce naklápění.

Samozřejmostí u židle ALFA 740 je výškově stavitelná zádová opěrka a područky, posuv sedáku, náklon podhlavníku a také nastavení tuhosti mechanismu. Konstrukce sedáku i zádové opěrky je opatřena moderní lehčenou polyuretanovou pěnou (PUR). Čalounění židle ALFA 740 je provedeno kvalitní látkou v černé barvě.

Pro více informací volejte +420 724 771 003 nebo pište na hlc@hlcoffice.cz


Kancelářská židle ALFA 741

Kancelářská židle ALFA 741

Nejenom komfortní, ale zároveň i zdravé sezení nabízí kancelářská židle ALFA 741. Židle řady ALFA 741 podporuje správné držení těla bez ohledu na výšku a váhu uživatele. Správným nastavením všech funkcí židle, tak ALFA 741 reaguje na individuální potřeby, každého uživatele, dle jeho tělesných dispozic. Konstrukce a nastavitelný synchronní mechanismus síťové zádové opěry umožňuje židli ALFA 741 revoluční volnost při aktivním sezení a tím poskytuje uživateli vysoký stupeň bezpečného a zdravého stylu sezení. Standardním vybavením otočné kancelářské židle je kromě kvalitní synchronní mechaniky, také plynový píst, leštěný hliníkový pětiramenný kříž s univerzálními kolečky, výškově stavitelný sedák s ergonomicky zahnutou přední hranou a výškově nastavitelné područky.

Područky židle ALFA 741 jsou vyrobeny z prvotřídní formované pěny v kombinaci s leštěným hliníkovým nosným ramenem.

ALFA 741 svými parametry a zkonstruováním, tak splňuje náročné podmínky kancelářského provozu.

Pro více informací volejte +420 724 771 003 nebo pište na hlc@hlcoffice.cz

Sídlo

HLC Office s.r.o.
Musílkova 104/40
150 00 Praha 5 - Košíře
Česká republika

IČ: 02420767
DIČ: CZ02420767
Zapsaná: OR vedený MS v Praze, odd. C, vložka 219309

Kontakt

Tel: +420 724 771 003
Mail: hlc@hlcoffice.cz

czech made

Podporujeme české výrobce

Účetní poradenství

Kancelářský nábytek